Letos k tomu přidala i pomoc hendikepovaným dětem ze Základní školy a Praktické školy v Hustopečích. „Ráda bych jim co nejvíce pomohla a účastnila se akcí, které škola pořádá," tvrdí Frýbertová.

Závodnice v Bodyfitness při půlroční vynucené pauze kvůli dvěma operacím nelenila. Uspořádala první sbírku, jež vynesla deset tisíc korun pro potřeby hustopečské školy. „Bude i vánoční veřejná sbírka," plánuje žena, která propadla posilování před třemi roky.

Spolu s tímto koníčkem se od té doby pravidelně věnuje právě i dětem z mikulovského dětského domova. Domlouvá jim v jejích rodných Hustopečích různé exkurze, prohlídky.

Chystá se vzít je i do Brna. „Naposledy děti zavítaly k hustopečským hasičům, kteří jim ochotně předvedli odbornou a praktickou ukázku toho, jak to na takové stanici chodí. Děti si mohly vše, co chtěly, prohlédnout z blízka a osahat," popisuje Frýbertová.

Kromě toho se v pekařství u Taranzů dozvěděly jak se dělají rohlíky, chléb nebo sladké pečivo, poučný výlet pak zakončily na koupališti.

„Na konci srpna mám pro ně připravený zdarma wellness vstup do hotelu a navštívíme jedno z brněnských rádií. Pak je čekají hustopečské burčákové slavnosti," přibližuje Frýbertová.

Loni ji mikulovské děti nominovaly do krajského kola na cenu Ď, tedy Díky. Oceňují se jí mecenáši a dobrodinci, kteří se nebojí pomáhat potřebným.

Matka dvou dětí, která se stala tváří kategorie bikiny fitness, se živí jako účetní a masérka. Po úspěchu v soutěži Do formy, specializovaného časopisu o posilování, je pro ni cvičení přímo vášní. „Řekla bych, že se jedná spíš o drogovou závislost," směje se Frýbertová, která si však zároveň musí řadu věcí odpírat.

Kvůli dietě. „Ta je velmi důležitá. Mívám chuť na sladké, ale taková čokoláda je pro mě zakázaná. Nedávno jsem si dala tvarohový dezert, až už mi za to má trenérka vyčinila," kaje se za svoje malé „zhřešení" fitnesska. Své tělo „mučí" poctivě každý den.