„Celovečerní komedie ze současnosti nazvaná Martin a Venuše má premiéru naplánovanou na sedmého března 2013," oznámil mluvčí brněnské Vinné galerie Tomáš Franzki.

Vinná galerie Brno byla v minulosti producentem filmů z vinařského prostředí Bobule a 2Bobule. „A také koproducentem historického velkofilmu Lidice," doplnil mluvčí.

Vedle Tomáše Hanáka známého například z filmů Cesta z města a Rebelové nebo z pořadu Na stojáka si v nové komedii režiséra Jiřího Chlumského zahrají i Marek Taclík, Kristýna Boková, Zuzana Stivínová, Jan Budař, Ľubo Paulovič, Tomáš Matonoha a mnozí další.

„Hudbu k filmu skládá rockový zpěvák, úspěšný skladatel a textař Michal Hrůza," podotkl Franzki.

Milovníci komedií se mohou těšit na film plných veselých situací o společném soužití muže z Marsu a ženy z Venuše na planetě Zemi.

Film Martin a Venuše začíná nepochopením mezi manželským párem, který se cítí jeden od druhého nedocenění. Toto nedorozumění má však vyřešit sázka.

Zda se Marek Taclík alias manžel Martin dokáže postarat po tři týdny sám bez asistence své ženy Kristíny Bokové neboli Vandy o domácnost, sebe a dvě malé děti, si lidé musí počkat do března.