Jméno:
Michal W., Olomouc (Otázka vložena: dnes 10:46)
Otázka:
Věříte tomu, že v téhle zemi bude možné jednou žít pohodově, aniž by přitom člověk musel zavírat oči před spoustou nepříjemných pravd? Jak se tady žije vám, se všemi vašimi osobními zkušenostmi?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 12:07)
Boj za demokracii bude věčný, tak jako dobra ze zlem. Záleží od každého z nás, jak dalece se budeme v tomto směru angažovat. Náš národ zdecimovaný komunistickým systémem je tím hodně poznamenán a individiality, které vystupují proti tomu nemají na růžích ustláno, pokud samozřejmě nebyly již pro tuto roli účelově připraveny na sklonku 80.let.
Jméno:
K. V. (Otázka vložena: předevčírem 20:46)
Otázka:
Jak hodnotíte dosavadního ministra vnitra Langera? Hlavně ty poslední opatření chystaná k bezpečnější dopravě na silnici mi jsou sympatická? Ať policajti nepapírují a jsou na kritických místech. Ty přetížené kamiony, to je taky síla, jak ničí cesty.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:57)
Nedávno jsme mu (naše pobočka KPV Přerov) poslali několik podnětů, například k tomu, aby odstranil vedoucích pozic okresního ředitelství v PR bývalé, zprofanované komunistické kádry, tento problém je pro nás velmi palčivý, ale pan ministr dopusud nereagoval. Hraje mrtvého brouka.
Jméno:
XRADIM J. STECHOVSKYX(t) (Otázka vložena: dnes 10:56)
Otázka:
Reflektujete aktivity Komunistického svazu mládeže (KSM) v Bruntále a Přerově?, jsou tam nyní stále aktivní!
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:57)
Tato komunistické aktivity stále existují, mají podporu u vedení okresního ředitelství policie v PR, ale i v Ostravě. KAN Přerov neustále musí opravovat zdemolovanou vitrýnu v Přerově, kde ukazuje na zločinné aktivity postkomunistických metastáz.
Jméno:
Kraus (Otázka vložena: 19.10.2007 13:10)
Otázka:
90%lidí si myslí o Vás své.Snažíte se jenom zviditelňovat.Kdyby se tohle stalo stalo na př.mě, tak sedím,protože nemám,na kámošské adokáty,jako je např.ten natěrač.Běžte se raději někam zakopat.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:54)
Doporučuji přečíst knihu, která o mně vyšla. Prosím, abyste respektoval výroky soudu, včetně ústavního, které mě rehabilitovaly a zprostily všech obvninění. Svou výtku byste spíše měl směřovat na ty, kteří zorganizovali mé zatčení a vykonstruované obvinění. Ti to prováděli za vaše peníze, vy jste daňový poplatník.
Jméno:
XRADIM J. STECHOVSKYX(t) (Otázka vložena: dnes 10:53)
Otázka:
Dobrý den pane Vladimíre, cítíte zadostiučinění, že David Pěcha, ultrakomunista, byl odsouzen pro pomluvu za lži o Vaší osobě?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:54)
Já osobně bych více ocenil, kdyby byl odsouzen za propagaci komunismu, neboť důkazní materiál proti němi byl dostačující a bylo na vůli soudkyně, aby v této známé kauze našla odvahu a rozhodla, jak jí zákon umožňuje.
Jméno:
XRADIM J. STECHOVSKYX(t) (Otázka vložena: dnes 10:54)
Otázka:
Kontroverzní Stanislav Gross údajně již změnil názor na Vaši osobu (vzpomínátě na ostudný jeho a skandální názor v roce 2002?), omluvil se Vám?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:52)
Neomluvil se mi. Nikdy.
Jméno:
XRADIM J. STECHOVSKYX(t) (Otázka vložena: dnes 11:01)
Otázka:
Kdysi jste sledoval přerovského Vladimíra Futáka (XFUŤUX, Futu) pravomocně odsouzeného k podmíněnému trestu za extremistické násilí. Tento muž měl blízko k bolševismu i různým anarchismům, nyní je oficiálně přijímán (viz ČTK) jako umělec - tetování, co vy na to říkáte?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:52)
Co se týče Vladimíra Futáka, někdejšího anarchisty, tak tento byl grosstapem pod pohrůžkou nucen k tomu, aby vypovídal proti mně. Neučinil tak. Našel v sobě dostatek morální odpovědnosti a nepodvolil se zločinným záměrům grosstapa.
Jméno:
Robert, Plzeň (Otázka vložena: dnes 11:45)
Otázka:
Co říkáte na poslední aktivity pana senátora Štětiny????
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:49)
Jsem rád, že pan senátor Štětina vyvíjí tlak na komisi pro kontrolu BIS, aby se zabývali zpravodajskými operacemi BIS a akcemi zvláštního rýmu policie vrámci vyšetřování bombových útoků na Přerovsku a aktivit s tímto souvisejícími. Bohužel BIS využívá toho, že komise pro kontrolu BIS nemá ve svých řadách erudované osoby, které znají problematiku tajných služeb, a proto mlží. Stačila by však nějaká veřejná konfrontace s některým vedoucím představitelem BIS a veřejnost by si hned udělala jasno, jaké škody tato složka již napáchala.
Jméno:
TICHY (Otázka vložena: dnes 10:06)
Otázka:
JSEM VZDALENY PRIBUZNY JEHOVISTY PRINCE,VIRA MU ZAKAZUJE NOSIT ZBRAN,CO VY NA TO PANE HUCIN ? ODPOVITE MI ?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:43)
Instalace Jana Prince do BIS na vedoucí místo bude jednou předmětem zkoumání temných stránek FBIS a BIS.
Jméno:
david (Otázka vložena: dnes 10:34)
Otázka:
nebyl jste nahodou v praze,kzz nekdo na budovu bis vystrelil??? ,ptam se proto, abyte nebyl nahodou nejakym pechou obvinen,ze vas u budovy bis videl dekuji za odpoved §§
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:42)
Jsem lepší střelec, já bych se určitě trefil. Samozřejmě, že s tím nemám nic společného :-)
Jméno:
Zdeněk Havelka (Otázka vložena: dnes 10:11)
Otázka:
Ahoj Vladimíre, …velmi mne znepokojují takzvané protiradarové demonstrace. Je možno se domnívat, že nejsou tak spontánní, jak se snaží tvářit..je možné, že je financují Arabové či bývalí Sovjeti, oficiálně se nic neví - jak by se to dalo zjistit ? ..jinak držím palce…
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:40)
Na problematice protiamerických aktivit jsem působil v BIS a ti, kteří je podněcují mají mnohdy kontakty na ruské tajné služby.
Jméno:
G. Giormani (Otázka vložena: dnes 10:03)
Otázka:
NEDEJTE SE POSTKOMUNISTICKÉ TAJNÉ SLUŽBĚ. Je plná bývalých STBáků o čemž svědčí i to, že na bezprecedentním rozhodování jak orást bývalou českou šlechtu. To, že se podílela na čmuchání v archivech našich spojenců, to že soudy v ČR rozhodují na přání a nátlak politiků je veřejně známo. Máte podobný názor a přesvědčení?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:38)
Vím o nezákonných aktivitách tajných služeb po nástupu ČSSD proti šlechtě, konkrétně proti panu Kinskému a řádu německých rytířů. Já sám jsem na tyto skutečnosti narazil při svém působení v BIS. Po nástupu ČSSD jsem měl dojem, že BIS se stává něco jako zločinecká organizace a stále více jsem se dostával do rozporu s vedením. Váš názor je naprosto oprávněný.
Jméno:
Jan (Otázka vložena: dnes 9:41)
Otázka:
Prostějov má asi 40000 obyvatel.Kolik hlasů jste dostal a chtěl bych vidět ty blbce co Vás volili.Z čeho jste placený,nebo jste příživník z našich daní.Mám doma velkou hromadu dřevěných špalků,sekeru Vám zapůjčím.Plat,80 kč.Budete užitečnější než ťápat ty Váše stupidní hovadiny.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:33)
Dostal jsem přes 11 procent hlasů. Někteří sponzoři ODS mě dokonce podporovali nejen v tisku, například pan majitel firmy Kazeto Karel Zejda. Kampaň jsem prováděl s minimálním kapitálem, navíc v den, kdy jsem vyhlásil kandidaturu, tak Nejvyšší státní zastupitelství podalo pro mně dovolání, aby zpochybnilo moje zproštění viny, což samozřejmě bylo účelové a já jsem na toto téma musel zodpovídat spoustu otázek, čímž jsem ztratil hodně času.
Jméno:
Ivana Sladká (Otázka vložena: dnes 10:17)
Otázka:
Bude druhá část sametové revoluce, kdy budou muset opravdu odejít všichni ti, co jsou spjatí s minulým režimem?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:30)
To záleží i na vás, jak dalece se budete ochotna angažovat. V boji za demokracii stojí mnoho utrpení a život je krátký. Ale jinak děkuji za vaši podnětnou otázku.
Jméno:
M. (Otázka vložena: dnes 10:48)
Otázka:
Čím se vůbec dnes živíte?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:29)
Jsem v současnosti administrativním pracovníkem Nadace angažovaných nestraníků, kterou řídí ing. Josef Vlášek z Prahy.
Jméno:
XRADIM J. STECHOVSKYX(t) (Otázka vložena: dnes 11:22)
Otázka:
Vždy jste pečoval o svou kondici, jste nekuřák, proti drogám a snad jste byl i abstinent, trvá to vše stále? GO DRUG FREE!!!
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:27)
Ano.
Jméno:
Jarda (Otázka vložena: dnes 9:04)
Otázka:
Váš soud se táhl léta, nemohl jste normálně fungovat jako člověk, ten čas vám nikdo nevrátí. Budete požadovat nějakou kompenzaci po státu (případně někom jiném)?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:27)
Ano. JUDr. Stanislav Devátý již podal žalobu na ministerstvo spravedlnosti, které se brání kompenzaci za rok mého nezákonného vazebního veznění v nejpřísnějších možných podmínkách a pět let utajovaných soudů. Pokud bych měl tu možnost, a zákony to umožňovaly, požadoval by odškodnění po konkrétních lidech, kteří celé obvinění účelově vykonstruovaliou s cílem na dlouhou dobu mě uvěznit, aby si sami zachránili své pozice, jedná se o státní zástupce a soudce, například JUDr. Lenka Šromová, Martin Hádek, Jiří Růžek, Stanislav Gross, Ondřej Starý, Radim Obst a řada dalších.
Jméno:
Radim P. (Otázka vložena: dnes 8:59)
Otázka:
Máte poměrně dobré internetové stránky. Co vás vedlo k jejich založení?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:22)
K tomu mně napomohli mí přátelé, kteří se těmto věcem věnují a v tomto mě podporují. Pokud by někoho naše snažení zajímalo: www.hucin.com
Jméno:
Leonid Křížek (Otázka vložena: dnes 8:58)
Otázka:
Dobrý den, pane Hučíne. Zvažujete nějakou právní obranu proti nezákonnému postupu KPV na sněmu v Olomouci? Děkuji za odpověď.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:20)
To nezvažuji. Na internet se v nejbližší době dostanou dokumenty, které prokazují nezákonné postupy KPV, které se nyní snaží maximálně toto utajit před veřejností.
Jméno:
Jirka (Otázka vložena: dnes 8:57)
Otázka:
Myslíote, že je možné, aby BIS fungovala bez politického vlivu, bez zásahů momentálně vládnoucí strany?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:19)
Určitě. Ale muselo by dojít k hluboké očistě.
Jméno:
Luděk (Otázka vložena: dnes 10:19)
Otázka:
Dobrý den, v první řadě bych Vám chtěl říci, že si Vás velmi vážím. Po shlédnutí zpráv, mi však bylo doopravdy na zvracení z paní Kavalírové a jejích nohsledů, kteří na Vás slovně útočí. Dle mého názoru by paní Kavalírová a spol. neměli být v čele organizace politických vězňů, protože jejich "vedení" tuto organizaci paralizuje. Navíc slovní projev a celkové vyzařování paní Kavalírové mi připomíná 50. léta, ale z té druhé, tedy z bolševické strany.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:19)
Paní Naděžda Kavalírová rozhodně nepatří do vedení KPV, se svou minulostí na komunistickém ministerstvu sociálních věcí, ve vedoucí pozici zdravotní sestry a s mimořádně podezřele krátkým trestem. Prostřednictvím Naděždy Kavalírové je celá organizace KPV udržována na úrovni klubu důchodců, občasných kladečů věnců a držitelů minuty ticha. Pro skujtečné politické vězně a bojovníky proti komunismu je Naděžda Kavalírová naprosto nepřijatelá. To, že tato osoba dostala státní vyznamenání je prostě skandální, a pokud bych měl použít konstatování Zdeny Mašínové tak, současný stav v KPV považuji za tristní a doporučuji rychlé rozpuštění této organizace těmi, kteří v sobě cítí ještě alespoň špetku slušnosti se k problému postavit.
Jméno:
pavel (Otázka vložena: dnes 10:14)
Otázka:
dobry den,jak se k vam chova ten pan z verovan po vasi uplne ociste soudy? vy jist vite o kom mluvim, dekuji za odpoved !!
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:10)
Máte zřejmě na mysli ředitele BIS Jana Prince. Tento člověk má na svědomí mnoho nekalých aktivit. Měl by zpytovat svědomí a měl by sám, ještě než sám bude postaven před trestně-právní odpovědnost napomoci průchodu práva. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi podlého člověka, nelze počítat s tím, že by v tomto byl nějak iniciativní, ale vůbec nejlepší by bylo, kdyby novináři iniciovali veřejnou konfrontaci mezi jím a mnou, aby si každý daňový poplatník mohl udělat názor, kdo řídí BIS v Olomouci. Bohužel, ale on se jistě schová za utajované skutečnosti a nikdo se nic nedozví.
Jméno:
Kristián Chalupa (Otázka vložena: dnes 9:45)
Otázka:
Srdečně zdravím. Včera v pořadu 168 hodin na ČT jsem zaslechl od kteréhosi poslance za KSČM(na jejich jména nemám dobrou paměť)něco v tom smyslu, že otevírat po 57 letech problém prokurátorky Brožové-Polednové, která se aktivně podílela na justiční vraždě Milady Horákové, je nevhodné. Jak vnímáš takové výroky?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:03)
Je potřeba otevírat tyto nezhojené rány. Nelze to přejít časem, neboť zločiny tohoto typu nemohou být promlčeny. Veřejnost musí znát mechanizmus, jak k těmto zločinům docházelo, znát identifikaci konkrétních pachatelů a i když jsou již věkem sešlí, je třeba učinit spravedlnosti za dost! V tomto bychom se měli poučit např. při stíhání nacistických zločinců.
Jméno:
louka (Otázka vložena: dnes 8:27)
Otázka:
VLADIMIRE,JAKY MATE NAZOR NA TO ,Z NEJVYSSI STATNI ZASTUPITELSTVI ROZHODLO O TR.OZN. NA R. OBSTA V ROZPORU S TR. RADEM----TEDY NE USNESENIM,ALE JAKYMSI "ZALOZENIM DO SPISU PANA CUNKA",MA TIM SNAD BYTI CHRANENA Z.ANDELOVA ???,KTERA NA PODNETY PRET 10 LETY NEREAGOVALA,CI SPISE ZAMETLA POD KOBEREC ???
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 11:00)
Zlatuše Andělová, krajská státní zástupkyně, je velmi dobře informována o tom, kdo je Radim Obst, a to již z poloviny 90.let. Na státním zastupitelství jsou samozřejmě síly, které se budou snažit Radima Obsta vyvinit. Dávno tam nemá co pohledávat, neboť normálním standardním postupem by v rámci bezpečnostní prověrky prostě neprošel. Již počátkem 90.let byl vystaven, a to opakovaně, ve vitrýn ě KAN, jako chráněnec bývelého vedení StB a člověk, který maří rehabilitační procesy antikomunistům.
Jméno:
Kraus (Otázka vložena: dnes 5:00)
Otázka:
Dobrý den pane Hučín. Budete i nadále bojovat proti lidským bestiím jako je Vondruška aby poznali i druhou stranu mince a naopak podporovat takové jako jsou bratři Mašínové ? Děkuji.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:57)
Ve věci Vondrušky se angažuji jako svědek jeho brutálního chování ve věznici Minkovice. Zažil jsem ho na vlastní kůži. Vondruška se ale snaží využít veškerých možností, aby se vyhnul trestnímu stíhání, např. tvrdí, že v Minkovicích tehdy nebyl, že byl na škole SNB. Já však mám s těmito komunistickými exponenty již zkušenosti a vím, jak je nutno proti nim postupovat. Ale samozřejmě vše bude záviset na posouzení státním zastupitelstvím v Liberci.
Jméno:
Jiri Vanek (Otázka vložena: dnes 5:19)
Otázka:
Statni zastupitelstvi poslala dotaz jestli ja, australsky obcan ktery nema ceske obcanstvi pomalu tricet let na federalni polici v Australii,jestli jsem navstivil v roce 2005 CR. Byl jsem tam naposled v roce 1991. Co si o tom myslis ?
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:54)
Státní zastupitelství v PR má na svědomí několik zločinných aktivit, které doposud nebyly objasněny. Bude dělat všechno pro to, aby se vyhlo trestně-právní odpovědnosti. je bohužel tristní, že např. JUDr. Lenka Šromová si na případu Hučín udělala kariéru a dosáhla dokonce pozici vrchní státní zástupkyně.
Jméno:
Jan Šinágl (Otázka vložena: dnes 1:29)
Otázka:
Pane Hučíne, byl byste ochoten a schopen svědčit a dokázat před soudem trestnou činnost, které se dopustili ředitel BIS Jiří Lang, bývalý ředitel BIS Jiří Růžek a další vysocí představitelé BIS, jakož i propojení a vazby na BIS státního zástupce Mgr. Radima Obsta v souvislosti s kauzou místopředsedy vlády ČR pana Jiřího Čunka? Děkuji Vám. Jan Šinágl, 22.10.2007 – www.sinagl.cz
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:51)
Samozřejmě. Velmi rád. Neboť tak jako Růžek a někdejší jeho náměstek Lang nesou značnou trestní odpovědnost za nekalé aktivity BIS, za podvodně provedení bezpečnostní prověrky, včetně prověrky státního zástupce Radima Obsta, a za objasnění bombových útoků na PR. Tito lidé se drží svých pozic, neboť si uvědomují, že za normálně fungujícího stavu by nikdy nemohli působit na tak významných místech. Mají na svědomí krytí komunistických aktivit vysokých představitelů bezpečnostního aparátu.
Jméno:
Iveta (Otázka vložena: předevčírem 20:55)
Otázka:
Ozbrojený boj proti komunistům byl legální? U soudu jste vyhrál? Vaše případy moc neznám, ale když jsem četla o Mašínech, to přeci byla chladnokrevná vražda. Jsem ráda, že komunismus je pryč.
Odpověď: (Odpověď vložena: dnes 10:47)
Mám prostudovanou kauzu Mašínů velmi podrobně. Zdena Mašínová byla mou důvěrnicí u soudů a všestraně mne podporovala. Je třeba, abyste si přečetla nějakou literaturu o tomto případu a pokusila se vžít do tehdejší doby, kdy se pod vedoucí úlohou komunistické strany likdivovali demokraticky smýšlející občané, a to i fyzicky! Mašínové se postavili na odpor, konali tak v rámci odkazu svého legendárního otce genelála Mašína. Oni měli ještě jednu možnost, nechat se popravit a dnes bychom na jejich počest občas drželi minutu ticha. Mašínové, pokud někoho v boji usmrtili, byli to ozbrojení lidé, kteří napomáhali upevňovat tehdejší vedoucí úlohu komunistické strany za pomoci sovětských poradců.

Celý rozhovor najdete na: OLOMOUCKYDENIK.CZ