Při příhodu na brněnský casting dostala pořadové číslo a text, který se musela v rychlosti naučit. „Měla jsem na to zhruba tak patnáct minut. Poté jsem se představila zástupcům filmové agentury a mohla jsem začít s přednesem textu," vypráví Frýbertová.

I přes tak krátký čas na naučení si s tím poradila dobře. „Bylo pro mě potěšující slyšet, že i když jsem měla nejdelší text, tak jsem to zvládla nejlépe," usmívá se Hustopečanka.

Roli tedy získala a za pár dní jí přišel scénář. Mohla tak začít s přípravou a proměnit se aspoň na chvíli v kolizní opatrovnici. „Na naučení textu jsem měla asi tak čtrnáct dní. Samotné natáčení, které se uskutečnilo v Bratislavě, trvalo zhruba hodinu. Před samotným natáčením byla zkouška, kde každý svoji roli samostatně probral s panem režisérem," popisuje natáčecí den žena.

Vzhledem k tomu, že to byla její první role, přiznává, že byla trochu nervózní. „Nevěděla jsem, co mě čeká, jak všechno bude probíhat. Měla jsem i obavy z toho, abych při natáčení neměla výpadek v textu, ale naštěstí se tak nestalo," říká úspěšná účastnice castingu.

Díl, ve kterém se objeví přibližně za dva měsíce na slovenské televizní stanici JOJ, se jmenuje Tomu chlapci jde o život. „Natáčí se i další díly. Zanedlouho bude dokonce casting, a to devětadvacátého listopadu od čtyř hodin odpoledne do sedmi večer v hotelu Grandezza na Zelném trhu v Brně. Vyzkoušet si to může přijít každý. Myslím, že není se čeho bát," pobídla k odvaze.