Zugarová vystudovala střední pedagogickou školu a do soutěže krásy se přihlásila už před dvěma lety. „Bohužel jsem neuspěla. O to byla moje radost větší, když jsem postoupila do finále Česká miss 2009, a tím si splnila jeden z mých snů,“ uvedla před časem sympatická černovláska.

Zugarová se zúčastnila castingu v Brně. Podle ní nebyly přípravy moc náročné. „Šlo zde o promenádu v plavkách a civilním oblečení. Když jsem ale postoupila do semifinále, tak už jsem musela mít volnou disciplínu, ve které jsem tančila v kroji vrtěnou s mým bratrancem,“ nastínila finalistka.

Netradiční volnou disciplínu si zvolila, protože chtěla odbornou porotu seznámit s hodovými slavnostmi v Dolních Bojanovicích. Jako své přednosti vidí Zugarová svou výšku a výraznost. Finalistka se před časem zúčastnila soustředění v Keni, na které se těšila. „Ráda cestuji,“ pousmála se.

Podle svých slov se bude snažit bojovat, aby na některou z korunek dosáhla. Přemýšlela ale už i nad horší variantou, že jí štěstí nebude nakloněno. „Pokud by se mi to nepovedlo, tak chci využít nových kontaktů a pracovat na plný úvazek jako modelka,“ uzavřela finalistka.