Mluvčí strážníků Lenka Rigó videa opět vtipně okomentovala. „V lidském těle se nachází mnoho funkcí a systémů, které jsou neoddělitelnou a kolikrát i neovlivnitelnou součástí každého z nás. A právě díky nim mnohdy nastanou perné chvilky akutního typu, které je třeba bezodkladně řešit,“ napsala.

Jednoho výtečníka, který si právě ulevoval svému močovému měchýři, přistihli strážníci před břeclavským obchodním domem. „Své koncové ústrojí vystavoval všem nakupujícím na odiv, a že je uvnitř obchodního domu toaleta, mu bylo zjevně fu(c)k,“ okomentovala Rigó.

Dalšího muže zachytil operátor kamerového systému zrovna ve chvíli, kdy se snažil proudem moči trefit zeď čekárny autobusového nádraží a odtok pro dešťovou vodu. „Paradoxně na dostřik veřejné toalety,“ doplnila.

Do třetice zachytily kamery osobu na vlakovém nádraží, která si ulevila přímo na zeď. „Své nevábné grafity tak muž zanechal i pro potěchu ostatních. Jak sám řekl, cestovat po celé republice mu nedělá problém. Avšak ujít pár metrů na toaletu do budovy se mu asi nechtělo…“ podotkla Rigó.