Úspěšný pekař vyhrál pivo na rok zdarma. O vítězi rozhodli svými hlasy naši čtenáři.

Motto: "Hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník"

Úspěšné pekařství Jaroslava Pešáka z Velkých Pavlovic našlo azyl v historické budově pamatující dobu vlády Marie Terezie přesně před dvaceti lety. Jak jeho majitel vzpomíná, začátky nebyly zrovna jednoduché. Se zaměstnanci, z nichž většinu si sám před lety zaučil, však už řadu let tvoří stabilní tým, který se snaží zákazníkům nabídnout pestrý výběr pečiva z těch nejkvalitnějších surovin.

Na panu Pešákovi nás zaujala především snaživost, soutěživost a poctivost, se kterou každý den přistupuje ke své práci a k zákazníkům. To se mu také vyplácí. I proto jej jeden z jeho spokojených klientů, Daniel Beran, do soutěže nominoval. „Myslím si, že si pekařství pana Pešáka vítězství zaslouží. Jsem moc rád, že uspělo,“ usmívá se Beran.

Majitele pekařství jsme se zeptali, jak s odměnou od Velkopopovického Kozla naloží. „Jsem rád, že se nám podařilo uspět. Vítězství je o to cennější, že pochází od našich zákazníků, pro které tady denně jsme. Výhrou, tedy plechovkami piv, odměním i své zaměstnance, kteří mají na vítězství obrovský podíl. Uděláme si takovou malou oslavu. No a využiji také pozvání do pivovaru, s manželkou se tam moc rádi podíváme,“ má radost Pešák.

A jak vidí budoucnost ve své profesi? „Letos slavíme dvacáté výročí založení firmy, o to víc nás úspěch těší. Doufám, že se nám bude dařit i nadále. I nadále se budeme snažit udržet krok s konkurencí a těšit naše zákazníky kvalitními výrobky. To je náš cíl,“ prozrazuje vítěz.