„Veletrh přivítá všechny zájemce o stavebnictví, kteří chtějí buď stavět od základů, nebo rekonstruovat či modernizovat stávající bydlení, získat nové informace, využít široké nabídky služeb, ale hlavně se osobně setkat se svými dodavateli. Dlouholeté průzkumy potvrdily, že tento typ výstav také pravidelně navštěvují architekti, projektanti a odborní pracovníci prováděcích firem, které zde nacházejí množství cenných informací, novinek, nově zaváděných technologií v oblasti stavebnictví, interiérového i exteriérového vybavení,“ prozradila manažerka výstavy Veronika Povýšilová.

Dvoudenní výstava bude otevřená v pátek až do šesti hodin v podvečer a v sobotu přivítá kulturní dům zájemce od devíti do pěti hodin odpoledne.

„Stavba, menší přístavba a rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby byla efektivní, mohou návštěvníci využít služeb finančního poradce přímo na výstavě. Ti, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu, mohou tuto problematiku probrat s nejednou stavební firmou či přímo s firmou zabývající se výrobou stavebního materiálu,“ lákala na menší veletrh Povýšilová.

V rámci výstavy se uskuteční i přednáška na téma Energeticky úsporné stavby, která se uskuteční v pátek od desíti do tří hodin. Další přednášku, tentokrát na téma Tepelná čerpadla v praxi, mohou zájemci navštívit i v sobotu, a to od desíti do dvanácti hodin.

Manažerka akce potvrdila i informaci, že téměř všichni vystavovatelé budou poskytovat na veletrhu slevy.