Muzikál Noc na Karlštejně, produkovaný Kateřinou Brožovou a její Agenturou Divinus, se vrací na lednický zámek. Diváci se mohou těšit na hvězdné obsazení a historické lokace, které umocní atmosféru příběhu. Představení slibuje oblíbené písně Karla Svobody a autentické kostýmy.

Muzikál Noc na Karlštejně s písněmi Karla Svobody, jehož produkci má na svědomí herečka, zpěvačka a producentka Kateřina Brožová se svou Agenturou Divinus, míří opět na lednický zámek. Muzikál přinese nejen hvězdné obsazení, ale také kouzelné lokace, které vtáhnou diváky do atmosféry historického příběhu. Představení slibuje českými diváky oblíbený příběh, historické kostýmy i hudbu.

V prostorách lednickém zámku se nedávno natáčela pohádka Zlatovláska. Více se dočtete ZDE

Noc na Karlštejně přináší na jedno jeviště prestižní umělecká jména. Kateřina Brožová produkci organizuje, zároveň se objeví na jevišti v hlavní roli vedle hvězdných jmen jako je Monika Absolonová, Václav Vydra, Marek Vašut, Sabina Laurinová, Petr Štěpánek, Marian Vojtko, Petr Vondráček, Bohuš Matuš, Mojmír Maděrič či Petr Batěk.

close Kateřina Brožová i Monika Absolonová. Na lednický zámek míří Noc na Karlštejně info Zdroj: Agentura Divinus zoom_in Kateřina Brožová i Monika Absolonová. Na lednický zámek míří Noc na Karlštejně

Tito herci a zpěváci vdechnou život postavám a každé představení tak bude jiné. „Po dvou veleúspěšných sezónách se těším nejenom já, ale i všichni moji kolegové na tu další. Věříme, že nám bude přát i počasí,“ říká herečka Kateřina Brožová.

Poslechněte si hit Lásko má já stůňu v podání Kateřiny Brožové:

| Video: Youtube

close Kateřina Brožová i Monika Absolonová. Na lednický zámek míří Noc na Karlštejně info Zdroj: Agentura Divinus zoom_in Na lednický zámek míří Noc na Karlštejně. Na snímku Bohuš Matuš. Představení se bude konat na třech nádherných zámcích, které svým kouzlem a historií dodají muzikálu ještě větší půvab, mezi nimi i Zámek Lednice. Perla jižní Moravy okouzlí svou neogotickou architekturou a rozlehlými zahradami. Lidé mohou představení muzikálu navštívit od středy 24. července do neděle 28. července. Cena vstupenek se pohybuje od 790 do 1090 korun.