„V Dílničkách pro šikovné ručičky budou děti tvořit na téma Kocourkov. Popletené městečko, kde si lidé klidně slaví všechny svátky najednou. Zažijí tak u velké Laguny Vánoce, Valentýna i Velikonoce. Vyrábět budou vánočního kapříka, velikonoční dekorace, halloweenské strašidlo, srdce z lásky a mnohé další," pozvala malé i velké Marcela Čáslavová z Pasohlávské rekreační.

Program určený dětem začíná ve dvě hodiny odpoledne. Ty si mimo jiné zasoutěží o hodnotné ceny, jako třeba drobné dárky, zmrzlinu, jízdu na segwayi nebo na šlapadle. Nejmenší návštěvníky kempu potěší také trampolíny, skákací hrad nebo cukrová vata.

„Nejedná se o tradiční akci, loni jsme zkusili první ročník a letos jsme se rozhodli závěrečnou letní show zopakovat. Jedná se vždy o termín, po němž začíná vedlejší sezona. Ceny ubytování se snižují, a to dost. Je to takové rozloučení s prázdninami. Jde hlavně o bohatý program pro děti, aby si užily poslední prázdninový týden. A také pro milovníky zumby a dobré hudby," řekla Čáslavová.

Bude zumba i Stouni

Všechny, kteří mají v oblibě tanec, zve od tří hodin odpoledne KOKOfitness na velkou Open Air Summer Zumbapárty na tenisových kurtech F4.

Na náměstíčku začne od pěti hodin odpoledne hlavní program, který potěší zejména hudební nadšence. Vystoupí mikulovská kapela Do Zdi, česká alternativa australské hard-rockové skupiny AC/DC revival czech, rokenrolový Rolling Stones Revival Band Brno, nestárnoucí Michal David revival a DJ Wiky, který zahraje až do pozdních ranních hodin. Akce se koná za každého počasí.

Vedení kempu sází i na další lákadla. Například letní kino mohou diváci navštěvovat do konce srpna a kemp bude v provozu až do posledního říjnového dne

„S letošní sezonou jsme spokojení, návštěvnost byla velká. Hlavně díky teplému počasí. Pro nás to byly úžasné podmínky. Lidi sem lákalo otevření nového aquaparku, neustálé rozšiřování nabídky služeb, kulturní a animační programy. Bylo toho opravdu hodně, aby to k nám návštěvníky táhlo," dodala Čáslavová na závěr.