Koller si mikulovskou chalupu na ulici 1. května pořídil v roce 2007. Mikulov se pražskému zpěvákovi stal druhým domovem, kde se mohl i se svojí rodinou odreagovat od ruchu české metropole.

„Mikulov jsem si vybral proto, že se tam mně i mojí rodině velmi libí,” komentoval v té době Koller důvod svého stěhování na jižní Moravu.

Dům je rohový. Známý hudebník jej zrekonstruoval k obrazu svému, do bydlení zakomponoval veškeré potřebné zázemí, tedy i nahrávací studio. Z původně malého domu tak vznikl dům větší.

close Mikulov přichází o slavného obyvatele. David Koller prodává dům info Zdroj: Michal Giláni, Realty Treasures zoom_in David Koller původní dům zrekonstruoval. Nyní je na prodej

Podle Michala Gilániho z realitní kanceláře Realty Treasures, který zastupuje Davida Kollera při prodeji, může být tento dům ideálním domovem či objektem k rekreaci pro každého, kdo oceňuje neobyčejnost a vytříbený styl.

close Mikulov přichází o slavného obyvatele. David Koller prodává dům info Zdroj: Michal Giláni, Realty Treasures zoom_in Dům Davida Kollera má i svůj vlastní sklípek.

„Dům je postaven na základech historické stavby ze 17. století. Cihlovo-kamenné zdi a dřevěné rustikální prvky doplňují moderní interiér a akcentují historický původ nemovitosti, k němuž patří vinný sklep, vinohrad i terasová zahrada,” vysvětluje Michal Giláni.

Podle jeho slov je dům řešen v různých výškových úrovních a objemech, ale jako celek působí kompaktně. „Vše je na dosah ruky s ohledem na soukromí jak uvnitř domu, tak ve společné venkovní zóně s bazénem, vířivkou, saunou a zahradním posezením,” doplňuje.

PODÍVEJTE SE, JAK VYPADAL DŮM V ROCE 2007 PŘED REKONSTRUKCÍ

Fotogalerie: Dům Davida Kolera