Úpravy prostor patřících městu trvaly tři měsíce. „Je to tady lepší. Shodují se na tom 
i lidé, co jezdili do Pavlova a teď chodí sem. Nejen z Mikulova, ale 
i Břeclavi, Valtic a dalších míst. Hlavně jsme tady mohli udělat, co jsme chtěli," pyšně ukazuje Blanářová kresby na stěnách i další „vychytávky".

Jak tvrdí, už druhé stěhování za necelý rok jí ani spolupracovníkům zatím chuť do práce nevzalo. „Baví nás to pořád. Nikam jinam už ale nepůjdeme, tady je konečná," prohlašuje odhodlaně.

Na současných prostorách 
s kapacitou 45 osob oceňuje zejména jejich členitost. 
„K využití máme několik místností, takže jsou tady hned čtyři herny a také vězení. Dětem se to líbí, často si tu hrají na schovávanou," usmívá se Mikulovanka, která dříve vlastnila svatební agenturu.

Dalším plusem je zahrada. „Je to uzavřený areál, přesně tak jsme to chtěli. Zahradu 
v létě určitě využijeme. Bude tam morčecí městečko 
a velký skákací hrad," plánuje Blanářová spolu s rozšířením letní otevírací doby na celý týden. Teď je v pondělí 
a úterý zavřeno.

TyWogo si zakládá na atrakcích, které jsou bez motorků a baterek. O pohyb koníků i různých vozítek se starají samotné děti. Nechybí ani rytířský hrad nebo bazén s kuličkami. „Oproti Pavlovu jsme nabídku ještě rozšířili. Navíc je tu autodráha, malý skákací hrad, míčová místnost nebo hry jako hokej a fotbal," říká provozovatelka, podle níž se dnes v centru zabaví i desetiletí školáci.

Většina návštěvníků je ale spíše menších. „Děti od pěti let se tady na základě podepsané plné moci rodičů mohou hrát úplně samy. Mnozí lidé v Mikulově to začali využívat," popisuje Blanářová, která sází také na narozeninové oslavy 
a spolupráci se školkami 
z města a blízkého okolí.

Každou sobotu navíc nabízí TyWogo speciální program. „Měli jsme tu už cestu do pravěku nebo pohádkový ples, v únoru chystáme třeba retro odpoledne s hračkami rodičů, na Valentina svatbu medvídků a podobně," vyjmenovává s dovětkem, že děti vyjde vstup do zábavního centra na celý den bez omezení na 125 korun. Dospělí neplatí.