„Chceme s vámi v tomto roce zažít něco nového a speciálního. Něco, co bude mít festivalovou atmosféru, ale zároveň nám umožní být s našimi fanoušky tak blízko, že si navzájem koukneme do očí, podáme si ruku a zahrajeme písně z našeho zpěvníku. Zahrajeme akusticky i na pořádné stage, dáme si speciální drink, který jsme pro akci vymysleli a možná si i jeden spolu namícháme. Prožijete s námi den plný zážitků, který zakončíme pořádnou afterparty,“ lákala na akci kapela.

Takto hrála pro Vyškov kapela Kryštof předloni v září.
Pro Vyškov zahrají Kryštof, Olympic i No Name. Vstupenky jsou v předprodeji

Zámecký park ve Slavkově je častým dějištěm koncertních a festivalových akcí. Zahráli v něm už například Kryštof, Marek Ztracený, ale také legendární Sting. „Na akci se velice těšíme. Jsme rádi, že se na nás promotéři známých českých kapel stále obracejí a věříme, že tak tomu bude i v budoucnu,“ komentovala ředitelka slavkovského zámku Eva Kellnerová.

Zakoupení vstupenek je možné na webu vstupenky.miraifest.cz. Fanoušci si tam mohou vybrat mezi celkem čtrnácti městy, které Mirai Summer Fest zahrne. Z jižní Moravy sem patří ještě Mikulov na Břeclavsku, kde skupina zahraje dvacátého července.

Zdroj: Youtube

Mirai je česká popová hudební skupina. Vznikla v roce 2014 a pochází z Nového Jičína. Frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Mirai Navrátil. V kapele dále hrají bubeník Šimon Bílý, baskytarista Michal Stulík a kytarista Tomáš Javůrek. Ve sbírce má ocenění z ankety Český slavík i Cenu Anděl.

PŘIPOMEŇTE SI, JAK VE SLAVKOVSKÉM PARKU ZAHRÁLA LONI SKUPINA KRYŠTOF:

Zdroj: Miroslav Hrazdil