O tom, že se jí to podařilo, svědčí také nebývalý úspěch. Ve čtrnáctém ročníku soutěže o královnu regionů České republiky Region Regina 2011 se stala Miss sympatie.

„Úspěch je to pro mě určitě velký. Nevím ale, jestli mě to někam posune. Soutěž mi však přinesla hodně. Skamarádila jsem se tam s vítězkou a ještě jednou slečnou. No a minimálně už příště nebudu tolik nervózní,“ směje se studentka břeclavského gymnázia a naznačuje také, že tato soutěž nebyla první a zároveň poslední, které se zúčastnila.

„Od jedné kamarádky se ke mně dostalo, že existuje soutěž pro studentky středních škol. Tak už jsem se do ní přihlásila. Doufám, že nebude tolik obtížná a náročná, jako tato,“ říká sympatická Valtičanka.

Nejtěžší v soutěži o královnu regionů podle ní bylo představení rodného města. „Náročné bylo ale vůbec vyjít na pódium. Měla jsem velkou trému. Vůbec jsme totiž netrénovaly. Co máme dělat nám řekli až v poslední chvíli,“ vypráví dívka, kterou k účasti v soutěži přemluvila bývalá valtická starostka Terezie Lvová.

O tom, co chce v životě dělat, má sedmnáctiletá studentka vcelku jasno. „Chtěla bych studovat obor psychologie a věnovat se jazykům,“ sní Slunská.