Přestože se do finálové desítky probojovala hned čtyři děvčata z okolí pořádajícího Kyjova, na nejvyšší příčky nedosáhla. Jediným jejich úspěchem je titul Miss sympatie pro patnáctiletou Ludmilu Krbkovou z Dubňan.

„Je to nádherný pocit. Vůbec jsem to nečekala,“ svěřila po vyhlášení výsledků v zákulisí celková vítězka. Čekala spíše prvenství od celkově druhé Lucie Klukavé, která už má z zkušenosti z přehlídkových mol.

„Lucie mi také nejvíce ze soutěžících přirostla k srdci, mám teď výbornou novou kamarádku,“ dodala nová Miss teenager.

Sto přihlášených dívek

Pořadatelé připravili pro diváky více než dvouhodinovou show, kterou uváděla moderátorská dvojice herečka Eva Blahynková a moderátor známý pod pseudonymem Hroch. Program ovšem nedokázal hlavní sál kyjovského kulturního domu zaplnit do posledního místa. I tak byli pořadatelé spokojení.

„S průběhem soutěže jsme byli moc spokojení. Přihlásilo se téměř sto zájemkyň. Bylo těžké vybrat z nich desítku finalistek,“ uvedla prezidentka soutěže Marie Blahynková. Podle ní byly nejen finalistky velmi šikovné a čeká je slibná budoucnost. „Doufám, že i další ročníky budou tak úspěšné,“ dodala prezidentka.

Pro diváky bylo zajímavé hned několikanásobné zastoupení okolí Kyjova ve finále. Do poslední desítky se dostaly Natálie Jahodová ze Žádovic, Ludmila Krbková z Dubňan, Tereza Navrátilová ze Svatobořic-Mistřína a Vendula Bednaříková z Ratíškovic.

Doma zůstala pouze miss sympatie

Pouze dívka z Dubňan odešla s šerpou. Diváci v sále ji v hlasování o přestávce zvolili Miss sympatie. Ludmila Krbková právě ukončila základní školu nastupuje na Ekonomické lyceum v Hodoníně. „Pokud se mi bude ve škole dařit, tak bych dále chtěla jít na vysokou školu a studovat práva. Případně bych šla na policejní školu,“ svěřila se ve svém představení.

Věnuje se latinskoamerickým tancům, rybaření, snowboardu, plavání či aerobiku. Má už také zkušenosti s fotomodelingem. Tomu by se ráda věnovala i v budoucnosti.