„Páteční večer zahájí v osm hodin Dawn In Paradise, celkem nedávno vzniklá skupina složená ze zkušených muzikantů okolo Dalina Sokola z Lanžhota. Po nich okolo desáté večer budou pokračovat K2, což je dívčí rocková kapela z Hradce Králové, která si získává fanoušky nejenom v České republice. Před půlnocí zahrají asi nejuznávanější revival skupiny Rammstein a R+Members Club z Liberce,“ pozval milovníky motorek a hudby na zahájení akce Milan Rozsypal.

Páteční večer pak uzavře v Kosticích už dobře známá sestava Elbereth, která právě v Kosticích přesně před deseti lety zahájila koncertní činnost.

Sobotní program začne metalovým budíčkem v poledne. „Společná vyjížďka motorek odstartuje v jednu hodinu po poledni a povede směrem na Hodonín, kde v průmyslové zóně mezi Lužicemi a Hodonínem vystoupí několik motokaskadérů,“ dodal s tím, že po návratu z vyjížďky v areálu v Kosticích odstartuje ve tři hodiny odpoledne další porce rockové hudby.

„Návštěvníci se mohou těšit na adrenalinové soutěže. Ve čtyři hodiny začne na oválné dráze v areálu oblíbený amatérský závod plechových aut na výdrž – Crash Cars. Dále motocentrifuga a soutěž v gumování nebo přetlačování motorek,“ uvedl.

Večer se mohou zájemci těšit na BroumBand z Prahy, Fousatej Hat z Havlíčkova Brodu a po nich vystoupí rockabilly parta Carlos and His Coyotes. Po půlnočním překvapení pro pány hudební produkci ukončí vsetínský Waťák.