Třiačtyřicetiletý rockový nadšenec a někdejší břeclavský trucker totiž dokončuje svou první singlovou desku, na které spolupracuje díky jeho triumfu v pěvecké soutěži několik es z hudební branže. „Pocity mám z desky určitě výborné,“ libuje si charismatický zpěvák. „Hodně mi pomáhá kytarista od Anny K. Jiří Janouch nebo bývalý člen skupiny Lucie Michal Dvořák.“

Na CD, které by mělo jít do prodeje už na konci září, nebude chybět ani Zonygův oblíbenec – Vlasta Rédl. „Mám z toho radost, že mi vlastně dovolil si dát od něj na desku jeho dvě věci. Především píseň Bůh s tebou, Ameriko,“ pochvaluje si s úsměvem.

Soubor jedenácti skladeb, jež by měly mít výhradně rockový nádech, ale stále nemá oficiální název. To by se však mělo nejpozději během čtrnácti dnů změnit.

Ještě před tím, než půjde CD do prodeje, totiž obrazí česká rádia jedna vybraná skladba, která má nalákat Zonygovy fanoušky. „Abych pravdu řekl, ještě nad názvem moc nepřemýšlím. Ale asi to bude něco normálního, podle nějaké písničky na desce. Nic honosného,“ vysvětluje Zonyga.

Hektické období pro břeclavského rockera jen tak neskončí. Po křtu nové desky a řadě koncertů ho totiž čeká s velkou pravděpodobností vystoupení na divadelních prknech. „Máme hodně nabídek na účinkování v muzikálech. Ale nechceme nic uspěchat. Vše probereme a zvážíme,“ nechal se slyšet zpěvákům manažer Petr Brantalík.