Letos se organizátoři nechali inspirovat olympijskými hrami v Číně. Hrami, které mají oslavovat svobodu, přátelství a rovnost všech lidí na světě.
„Před začátkem koncertu v 19 hodin se na tyto hry podíváme právě z tohoto úhlu společně s Amnesty international. Dál už to však bude jen o zábavě,“ uvedl jeden s pořadatelů Ladislav Šafařík.

Moderátorem bude opět lety osvědčený ukrajinský básník, jehož básněmi se inspiruje i Xavier Baumaxa, Em Rudénko. Provede večerem plným sportovních soutěží a hlavně hudebních vystoupení.

Tahákem večera je kapela 100°C, jež na festivalu představí svoje nové album desku Brant Rock. O produkci desky se postaral Ecson Waldes a i díky němu se zvuk kapely posunul za hranice České republiky.

Rytmy world music návštěvníky rozvlní Propaganja, čaj z páté hodiny budou mít posluchači dostatečně vyfoukaný kapelou Five o´clock tea, Xavier Baumaxa přitvrdí svými texty a nevybíravými postoji ke všemu, co mu není svaté, a nakonec trochu lechtivé muziky předvede Pop porn.

Bude tedy nejen co poslouchat, ale na co se i dívat. Vše bude vyzdobené do olympispartakiadniho stylu, svůdné soudružky barmanky přítomným namíchají ty nejrozličnější drinky a také charismatičtí barmani udělají, co lidem na očích uvidí.

Teď už jen zbývá kdy a kde: tedy v sobotu 8. listopadu ve Velkých Němčicích od 19 hodin. Informace o Velké říjnové rockové revoluci získáte také na www.vrrr.net