Ihned po prvním zhoupnutí si chtějí vyzkoušet novou atrakci další. Někteří mají volnou vstupenku, kterou získali po zodpovězení dotazu týkajícího se nové houpačky.

Rozhlehlý areál se plní především rodiči s dětmi. A další stále přicházejí, na vstup se čeká dlouhá fronta. Akci přeje také počasí. Je slunečno, teplota přesahuje dvacet stupňů Celsia. „Jsme rádi, že lidé mají zájem o naše atrakce. Jejich počet ale nyní nedokážeme odhadnout,“ říká za pořadatele Monika Opavská. Návštěvnost se bude určitě pohybovat v řádu stovek.

Návštěvníci, co už jsou vevnitř, obcházejí jednotlivá stanoviště. Na každém z nich je vítá některá ze známých pohádkových nebo filmových postav. Je tady princezna Narnie, Pirát z Karibiku, otec Fura z Pevnosti Boyard či Superman. Nechybí ani osoba příznačná pro břeclavský region – vinař. „Poznáte, ve které ze sklenic je víno?“ ptá se mladý muž příchozích soutěžících.

Na děti čeká celkem šestnáct soutěžních úkolů. „Za splnění všech šestnácti soutěžních disciplín se dostanou do slosování o tři dovolené v Alpách,“ zmiňuje Opavská.

VÍC SI PŘEČTĚTE VE ČTVRTEČNÍM (19.4.2018) TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ TÝDENÍKU NOVÝ ŽIVOT