Nově jsou k dispozici v předprodeji, jež zajišťuje společnost Ticketstream. „Vstupenky lze zakoupit na webových stránkách www.ticketstream.cz, www.palavske-vinobrani.cz nebo přes facebookovou stránku Pálavské vinobraní v Mikulově," uvedla ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová Marcela Koňáková.

Permanentka na třídenní kompletní program stojí v červnu 290 korun, v červenci a srpnu 390 korun a na místě lidé zaplatí ještě o šedesát korun více. V nabídce jsou i jednodenní vstupenky, děti do dvanácti let mají vstup zdarma a slevy mají důchodci či zdravotně postižení lidé. „Místní si samozřejmě mohou lístky opět koupit také přímo v Turistickém informačním centru na náměstí," doplnila Koňáková.

Na co letos vlastně organizátoři lákají? Kromě nepřeberného množství a odrůd vína či historického programu patří mezi největší taháky řada hudebních osobností: Lucie Bílá, Celeste Buckingham, Aneta Langerová, Michal Hrůza a hudební skupiny 4TET, Gipsy.cz, Divokej Bill, Support Lesbiens, IMT Smile a Polemic. Vystoupí také několik cimbálových muzik, dechových souborů a radost budou mít i příznivci mluveného slova. Pozvání přijali rovněž Bára Basikovou se skupinou Medicimbal a mnoho dalších.