Kemp Merkur v Pasohlávkách letos přivítá své hosty na slavnostním festivalu Zahájení turistické sezóny již po dvaadvacáté, a to již v pátek 3. dubna. Dvoudenní festival zaujme všechny věkové kategorie.

V pátek od pěti hodin večer se na pódiu vystřídají mimo jiné Divokej Bill a Horkýže Slíže.

V sobotu 4. května začne festival doprovodným programem pro děti od jedné hodiny odpoledne. Děti všech věkových kategorií se mohou zapojit do workshopu skimboardingu s ukázkou technik a exhibicí profesionálů nebo navštívit pouze pro tuto akci vystavěný park slackline. Tedy popruh, na kterém si zkusí děti balancovat.

Poslechněte si známý hit kapely Divokej Bill:

| Video: Youtube

Dále budou mít malí návštěvníci možnost se zapojit do bojového tance Capoeira, navštívit kreativní koutek s malováním na obličej, airbush tetováním a glitry či navštívit bránu do Římské říše, kde bude probíhat výcvik pro mladé legionáře vedený římskými důstojníky. Děti si vyzkouší i drobná řemesla jako výrobu šperků nebo tkaní na ručním hřebeném stavu a nebude chybět ani ukázka válečného římského ležení. Letos poprvé navíc zavítá na akci mobilní Minifarma se zvířátky.

Sobotní hudební festival se pak ponese v duchu dalších hvězd. Vystoupí tak například Anna K., Walda Gang, Sharlota, Renne Dang nebo Tomáš Klus.

Připomeňte si jednu z písní zpěváka Tomáše Kluse:

| Video: Youtube