V atraktivním prostředí přesto stolovala převážná část z třinácti pěstounských dětí, jejich rodiče Anna a Jan, vlastní syn Jan s „pěstounskou“ manželkou Martinou a dětmi včetně maminek z Domova sv. Zdislavy se svými dětmi. Výlet do Lednice musela oželet jedna šťastná dvojice, která v ten den zrovna zvala na svatbu…

Poděkování za slavnostní tabuli obětavé hostitelce by nebylo úplné. Dětem se moc líbilo také na tenisovém kurtu za hotelem, který byl ten den rezervován jen a jen pro ně. Děkovná slova patří i Jaroslavu Martinkovi z 1. Plavební společnosti, který pro početnou rodinu rezervoval celou loď v přístavišti zámeckém parku.

Oblastní charita v Břeclavi je s rodinou Hlaváčových v kontaktu po celý rok. Společně řešíme otázky týkající se sociální práce, do které se Hlaváčovi zapojují prostřednictvím vlastního Domova sv. Zdislavy postaveného svépomocí pro maminky a děti. Při návštěvách Břeclavi jim dost často předáváme hračky, látky a ošacení od dárců, kteří na ně pamatují.

Za „dárek“ děkuje i Oblastní charita v Břeclavi. Rodina zaměřená na zemědělství přivezla výpěstky v podobě dýňových jader. Výtěžek z jejich prodeje na Adventní inspiraci v synagoze putoval k dětem z charitního Domova sv. Agáty v Břeclavi. Děkujeme!

Poděkování za podporu a přízeň pěstounské rodiny si zaslouží Kamila Haraštová, Markéta Knapová, Renata Gálová, Irena Kiliánová, Lenka Topolanová, děti z farnosti Lanžhot a Břeclav, Jana Krásná, Petra Černá, Iveta Čermáková, Stanislav Holánek, Michaela Cibulková, zaměstnanci My hotelu Lednice, Jana Drobiličová, Jana Růžičková, Magdalena Jarešová, Ludmila Olejová, Jaroslav Martinek a další. Děkujeme!

Svatava Rudolfová