Výtěžek show, která se koná od čtyř hodin odpoledne v břeclavském dělnickém domě, pomůže dětskému oddělení břeclavské nemocnice. Poslouží buď na zakoupení infuzní pumpy, nebo polohovacího lůžka na jednotku intenzivní péče.

„Často jezdím do Prahy česat ženy, které se rozhodly změnit vizáž na základě výzvy v některém z dámských časopisů. Moje zákaznice v Břeclavi zajímalo, jak to probíhá a vypadá ve skutečnosti. Tak jsem se rozhodla, že bych tematicky stejně zaměřenou akci, ale ve velkém, mohla uspořádat i v Břeclavi,“ přiblížila pořadatelka Iveta Píšová ze salonu Michaele důvody, které ji vedly k uspořádání takové netradiční akce.

Zájemcům a zájemkyním poradí v břeclavském dělnickém domě špičkoví odborníci jak s účesem, tak i se starostí o pleť, líčením a oblékáním. Součástí show budou módní přehlídky butiků z Břeclavska a svatebních půjčoven. Odpoledné plné krásy, rad a chartity obohatí svým vystoupením taneční skupina Actiwity DC. Latinsko–americké tance předvede taneční pár Jana Petrová a Stanislav Košut. Nakonec vystoupí i vítěz televizní pěvecké soutěže X Factor Jiří Zonyga.

Zkrášlovací odpoledne bude pokračovat večerním programem, jehož součástí bude charitativní tombola. Losy budou k mání po celý den.