Předchozí
1 z 5
Další

Jakub Kornfeil, 27 let, Rohatec, motocyklový jezdecZdroj: Deník / Attila Racek

Jakub Kornfeil - 27 let, Rohatec, motocyklový jezdec

Obci, kraji a zemi přeju vše dobré, hlavně ať jsou nad věcí a nepropadají panice. Ať to se všemi dobře dopadne. Ať starostové nejsou nemocní z toho, že dostanou méně peněz do obecní kasy.

Přesto ať obce vzkvétají, vyrůstají nové stavby, infrastruktura a sportoviště a lidé mají zajištěné potřebné služby. Státu bych přál jediné, aby se poučil z chyb. 

Rostislav Koštial.Zdroj: archiv Deníku

Rostislav Koštial - 60 let, politik, senátor za obvod Břeclav, starosta Mikulova

Všichni sníme o tom, co bychom v příštím roce chtěli zažít, jaká místa navštívit. Rok 2020 většině z nás obrátil život naruby. Co nám všem popřát do roku 2021?

Svobodné rozhodování, svobodu setkávání, svobodné cestování, svobodné podnikání a svobodného ducha. A hlavně: hodně zdraví, lásky a optimismu. 

Režisér a ředitel Městského divadla Brno Stanislav Moša.Zdroj: archiv MdB

Stanislav Moša - 64 let, režisér a ředitel Městského divadla Brno

Moc bych nám všem přál, abychom si mohli vážit všech těch v různých volbách vybraných, kteří pak rozhodují o našich životech.

A to na všech úrovních. Zajímavé, že je to někdy možné

Hugo Mensdorff-Pouilly.Zdroj: Deník / Jan Charvát

Hugo Mensdorff-Pouilly - 91 let, Praha/Boskovice, šlechtic

Přeji milovaným Boskovicím, Boskovicku, Moravě jakož i celé naši krásné zemi mnoho štěstí a zdraví. Hlavně pak konečně otevřené a rovné jednání všech nás obyvatel.

Abychom po zmatcích a překrucování pravdy mohli všichni společně překonat nebezpečí pandemie a vykročit s napravováním hrubých chyb a lží. Věřme, že to dokážeme!

Ředitel Nemocnice Znojmo Martin Pavlík.Zdroj: osobní archív

Martin Pavlík - 50 let, Znojmo, ředitel nemocnice

O tom, co ve svém začátku rok 2021 přinese, rozhodneme do určité míry všichni společně, a to svým přístupem. Můžeme také využít poznání, které nám nesnáze uplynulého roku ukázaly.

Mohli jsme si uvědomit, jak vysokou kvalitu života máme. Do nového roku přeji všem nejen pevné zdraví, hodně radosti, ale i energie a optimismu.