Sympatický pár totiž vypadl v osmém soutěžním kole, a nedostal se tak mezi poslední čtveřici postupujících.

„Hodně lidí u nás soutěž i tentokrát sledovalo, vypozoroval jsem to i z hovorů s nimi, kdy říkali, že se dívají a že posílají sms zprávy. Taky nás to lidsky trošku mrzí. Taková je ale soutěž, nedá se nic dělat. Myslím si, že je přesto obrovský úspěch, že se dostali až do osmého kola. Každý chce vyhrát, ale z mého pohledu skončili už dříve i větší favorité,“ okomentoval pro Deník tvrdonický starosta Zdeněk Tesařík.

Zdroj: Youtube

Je přesvědčený, že se tanečnice, která je doma právě v tomto koutu jižní Moravy, nemá se svým partnerem rozhodně za co stydět. „Můžou být pyšní na to, co dokázali. A my už se ve Tvrdonicích těšíme, až je budeme moci přivítat a obdivovat, co se společně naučili,“ nalákal starosta na ples obce, který svým vystoupením zpestří právě tahle sympatická dvojice.

„Poprvé tancovala slečna Mašková u nás na plese s herci Miroslavem Hanušem a později i s Janem Cinou, s nímž Star Dance dokonce vyhrála. Doufáme, že i nám pan Maršálek přiveze do Tvrdonic nějaký dobrý zákusek. Třeba přímo koblihy, kterými obšťastňoval porotu soutěže,“ usmíval se Tesařík s tím, že obecní ples se ve Tvrdonicích bude konat dvanáctého ledna.

Drželi jí pěsti

Smutní byli z vypadnutí svých favoritů i lidé v obci. „Star Dance sleduji poměrně nepravidelně, jelikož nemám tolik času, nicméně Adrianě jsem samozřejmě pěsti držela. Nemyslím si, že by mě úplně mrzelo, že vypadli. Vydrželi tam totiž opravdu dlouho a nutno podotknout, že pan Maršálek nepatřil mezi nejsilnější účastníky. I tak předvedli skvělý výkon a v soutěži si odtancovali své,“ nechala se například slyšet Andrea Škápíková.

Stejně jako všechny předchozí ročníky si v sobotu večer nenechala Star Dance ujít ani Nikola Uhrová. „Soutěž sleduji a Adrianě jsem tak jako každý předchozí rok moc fandila. Určitě je mi líto, že vypadla, ale myslím, že si s panem Maršálkem vedli moc dobře. Na to, jaký je netanečník, odvedli oba moc dobrou práci,“ vypíchla mladá žena.

Zdroj: Youtube

Antonín Hutař zase zmínil, že soutěž sice nesleduje, ale moc dobře věděl, že v ní i tentokrát tančí Adriana Mašková. „Určitě by bylo super, kdyby vyhrála, nebo kdyby se tam udržela déle. Takže jo, mrzí mě, že vypadla,“ řekl. Podobně smutná byla i Dagmar Pavlíková.

Podle Petra, který si ale nepřál zveřejnit své příjmení, přestože ho redakce zná, se Tvrdoničtí ukázali jako pořádní patrioti. „Star Dance jsem sice nesledoval, ale vím, že soutěžila Adriana Mašková i letos. Lidé jí drželi palce. Překvapilo mě, kdyby tomu bylo jinak. Je to moc milá a příjemná slečna, která ráda s každým prohodí pár slov. Škoda, že nepokračují s panem Maršálkem dál,“ zamrzelo ho.

Ve většině okresních měst na jihu Moravy je už o cenách za vytápění jasno.
Kolik příští rok zaplatíte za teplo v Břeclavi? Deník shrnul částky napříč městy

Totéž bylo líto i mladé mámě, která se představila jako Lucie. „Adriana je moc milá, přátelská. Byli jsme s manželem na plese, kde tancovala s Janem Cinou, bylo to nádherné. Sice jsem neměla moc čas letošní soutěž sledovat, ale vím, že jí lidé u nás opět hodně fandili. Je moc šikovná, má talent. Je to taková naše obecní celebrita,“ zamrkala žena.