Na kuriózní případ z minulého týdne ve středu upozornili břeclavští strážníci. „Němečtí turisté našli na pláži u jednoho rybníka hromadu pohozených osobních věcí. Tašku s kreditní kartou a doklady, kosmetické potřeby, dámskou kabelku s penězi a nedaleko ležící dámské spodní prádlo,“ vyjmenovala mluvčí městské policie Lenka Rigó.

Nálezci vše předali správci, ten ihned informoval strážníky. „Po příjezdu na místo kontaktovala hlídku jedenadvacetiletá žena, která uvedené věci postrádala,“ dodala Rigó.

Ilustrační foto
Tropy: lidé berou útokem obchody s větráky, montéři klimatizací pracují přesčasŽena na Břeclavsku trávila dovolenou. Jak se dostala na pláž, ale nevěděla. Podle mluvčí si vzpomněla pouze na to, že měla domluvenou návštěvu vinného sklepa. „Byla nezraněná a kromě paměti jí nic nechybělo. Strážníkům a správci poděkovala,“ doplnila Rigó.

Na tuto dovolenou mladá turistka asi jen tak nezapomene.

Projekt Bažantinum představuje celou novou čtvrť v Mikulově. Podle zadavatelů studie jde o vizi komplexu s 500 novými byty, 450 místy podzemního parkování, oblasti pro sportovní vyžití, komerční zóny či parku s náměstím.
Miliardový projekt Bažantinum: v Mikulově plánují novou čtvrť s pěti sty byty