První odpoledne věnované všem věkovým kategoriím se uskuteční 1. dubna od 17 hodin v Kinoklubu Mikulov. Během něj mohou ženy konzultovat otázky, které se týkají péče o vlasy a pleť s profesionály. Ti se pokusí všechny dotazy zodpovědět.

„Kadeřnice Martina Šmahajová ze Studia Merci pomůže přítomným ženám s výběrem vhodného účesu. Každé doporučí nejlepší barevný odstín, poradí s následnou péčí o vlasy a promítne ukázky módních trendů a postupů. Také se zaměříme na regeneraci vlasů a pleti po zimním období. Vizážistka Marcela Kuchyňková se bude věnovat typologii pleti, vhodnému ošetření a líčení pro každou příležitost,“ popsala program prvního odpoledne pro ženy produkční Kinoklubu Sylva Chludilová. Zároveň dodala, že motivací pro návštěvu zajímavého odpoledne by pro ženy mohla být možnost „proměny“ jedné z nich.

Za vstupenku na akci návštěvnice zaplatí symbolické vstupné. Pro maminky s dětmi zajistí pořadatelé hlídání, aby se mohly věnovat jen samy sobě.
V dalších Babincích se organizátoři hodlají nadále věnovat vlasům a pleti. Plánují však i módní poradnu, bytové dekorace, bazar dětského ošacení a hraček, který může být zajímavý hlavně pro maminky. „Uvítáme též další podněty a nápady z řad čtenářek,“ podotkla Sylva Chludilová.