„Návštěvnost Aqualandu Moravia v Pasohlávkách ve vánočních svátcích mile překvapila naše očekávání. Vrchol návštěvnosti padl v pondělí 30. prosince, kdy jsme dosáhli čísel, která se rovnají letním návštěvním dnům. S návštěvností v zimním období jsme spokojení a odpovídá našim představám," uvedla mluvčí Aqualandu Moravia Michaela Ferencová.

Aqualand v zimní sezoně nabízí návštěvníkům odpočinek i adrenalin. Patří mezi ně třeba prohřátí a uvolnění těla v geotermální vodě. Dále je k dispozici čtyřiadvacet saun a procedur, jež dávají volnost výběru relaxace a v první řadě i vodní říše, která je místem pro adrenalinové nadšence. Pro děti pak každý víkend připravují animační programy, soutěže, cvičení ve vodě nebo minidisco.

Na teplé měsíce chystají v pasohláveckém vodním ráji rozmanité animační programy a nově bude možné uplatnit pasy Sodexo. „Novinkou v nabídce je také možnost uspořádání narozeninové oslavy či akce, při kterých za splnění podmínek mohou návštěvníci získat slevu na vstupném. Samozřejmě připravujeme i další novinky, kterými překvapíme v následujících měsících," dodala v úterý Ferencová.