Břeclavskému šéfovi zelených vadí, že jej na toto jednání nikdo nepozval.

„I ten největší bolševický ubožák vedený před čtyřiceti lety pokyny takových blbů, jako byli Milouš Jakeš a neméně stejně velký trouba Vasil Biľak, pokud vyhazovali nějakého pomýleného bolševika, tak měli alespoň tolik chochmesu, že jej pozvali, do očí mu řekli ty jejich bláboly a pak jej vyhodili. Divím se, že představitelé mojí zelené demokratické strany nemají ani toto,“ píše Otto Vaďura ve své reakci.

Předseda místní organizace Strany zelených v Břeclavi se dostal do potíží kvůli svému otevřenému dopisu, v němž neortodoxním způsobem okomentoval připravovanou stavbu hobbymarketu ve městě a také romskou otázku. Vaďura se brání například tím, že jeho jazyk není o nic horší než předsedy strany Martina Bursíka, který použil slovo kráva.

Argumentuje i tím, že na webu Břeclavského deníku jej většina čtenářů podpořila. „Těší mě, že v anketě deníku Rovnost na internetu se mnou za stanoviska a články, za které mne budete vyhazovat, souhlasí ke včerejšku sto třicet osm čtenářů a nesouhlasí jedenáct,“ spočítal.

Přečtěte si také:

DOKUMENT

REAKCE NA PLÁNOVANÝ VYHAZOV OTTO VAĎURY, Republikovou radou a Ústřední revizní komisí Strany zelených dne 8.3.2009

Dnes t. j. 4. 3. 2009, jsem byl telefonicky seznámen členem SZ Břeclav,o obsahu e-mailu,který jste rozeslali všem členům SZ v ČR o mimořádně svolaném jednání RR a ÚRK na naděli 8. 3. tohoto roku,kde budete řešit jednoho Vaďuru,jestli ho vyhodit, či mu pozastavit členství ve SZ.......

I ten největší bolševický ubožák vedený před 40 lety,pokyny takových blbů,jak byli Milouš Jakeš, předseda ÚRK ÚV KSČ a hlavní ideolog a neméně stejně veliký trouba Vasil Bilak, pokud vyhazovali nějakého pomýleného bolševika,tak měli alespoň tolik chochmesu,že jej pozvali,do očí mu řekli ty jejich bláboly a pak jej vyhodili. Divím se,že představitelé mojí ZELENÉ demokratické strany, nemají ani toto.

Tedy k věci:

1) Oněch zmíněných 6 ha zemědělské půdy v Břeclavi,kterou nehodlám bránit pro její neužitečnost před hobbymarketem a se kterýma má neuvěřitelný problém šéfka KO-SZ JmK Zuzana Benešová a Stanovy SZ je do slova a do písmene posraných 6 ha,ať se vám to líbí,či nelíbí,na kterých rostlo odjakživa vždycky jen to hovno,jak už jsem vám napsal a nic jiného.Předpokládal bych,že by mělo krajského politika,ať už paní Benešovou či Andera,více zajímat ta skutečnost,že na stovkách ha ovocných sadů na břeclavsku se nechají opadat stovky metráků broskví a jablek,zaorávají se desítky ha květáku a zelí,neboť obchodní řetězce dávají přednost dodavatelům,kteří jsou schopni zajistit a dodat v lednu jahody a třešně,což tuzemský výrobce nedovede.Těch 6 ha,paní Benešová se kterými máte vy problém a celé PSZ a ÚRK,ať se vám to líbí či nelíbí,je vzhledem k problémům,které neřešíte doslova a do písmene posraných.Ono je jednodušší,vážená dámo Benešová,tlápat brněnské nesmysly a tvořit za Kocábem chvost, při jeho procházce Cejlem i s Anderem.

2) Můj jazyk vynechejte, s Bursíkem si nemám co vyčítat a to, že jeho kráva je na úrovni s mým volem, jsem vám už taky napsal několikrát. A rozhodně mám větší úctu k člověku,který pracuje,popř.se dostal ne vlastní vinou mimo zaměstání.Na rozdíl od mnoha z vás,kteří by jste tak akorát,ládovali vagabundům a je mně úplně jedno,zda cikánům,bílým,žlutým…a jejich shnilost pracovat či libovat si v bordelu,vydáváte stále za chybu minulosti.A co těch 20 let,co už uteklo?

3) V lednu tohoto roku,předala paní Eva Rolečková moje připomínky ke stanoviskům našich Zelených ministrů Bursíkovi,Stehlíkové,Kocábovi,Liškovi,panu Vrchovskému-členu PSZ pověřenému ke komunikaci se členskou základnou.Zároveň mně oznámila,že se se mnou neprodleně zkontaktuje.Utekly 2 měsíce-a nic.Těší mě však,že v anketě deníku Rovnost-na internetu,za stanoviska a články,za které mne budete vyhazovat,se mnou souhlasí ke včerejšku 138 čtenářů a nesouhlasí 11 čtenářů.

Bude sám zvědav jak zhodnotíte moje působení ve SZ, když za mnou stojí takové množství naprosto nestranných lidí t.j.potencionální množství voličů SZ.

V Břeclavi 4. 3. 2009 ing. Otto Vaďura
předseda SZ Břeclav

Napište také svůj názor do diskuse na konci článku