Nejvíce zazářilo velkobílovické vinařství Petr Skoupil, které získalo jednu zlatou, tři stříbrné a pět bronzových medailí. Zlatou medaili ukořistilo i popické vinařství Sonberk. Tři stříbrné a čtyři bronzové medaile si připsaly Vinné sklepy Valtice.

Dále se svými víny v Americe uspěli: vinařství Gotberg, Habánské sklepy, Miloš Michlovský, Vinařství Lacina, Vinařství Baloun, Stanislav Málek, Martin Šebesta, Sing Wine, Vladimír Tetur, Velkobílovická vína, Vinařství Pavlov, Vinařství U Kapličky, Vinařství V&M borovský, Vinařství Volařík, Víno Mikulov, Vinofol a Vinselekt Michlovský.

Výsledky International Wine Competion:
Výrobce Víno Ročník Medaile
BOHEMIA SEKT, a.s. Bohemia Sekt Prestige Brut 2009 Bronzová
BOHEMIA SEKT, a.s. Bohemia Sekt Prestige Demi sec 2008 Bronzová
BOHEMIA SEKT, a.s. LOUIS GIRARDOT Brut 2008 Bronzová
BOHEMIA SEKT, a.s. Chateau Radyně extra brut, sparkling wine 2008 Bronzová
Gotberg a.s. Pálava, výběr z hroznů 2009 Bronzová
Gotberg a.s. Tramín červený, výběr z hroznů 2009 Bronzová
Gotberg a.s. Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Habánské sklepy, spol. s r.o. Veltlínské zelené, pozdní sběr 2010 Bronzová
Habánské sklepy, spol. s r.o. Zweigeltrebe barrique, pozdní sběr 2008 Bronzová
Ing. Miloš Michlovský, CSc. Malverina pozdní sběr 2008 Stříbrná
Ing. Miloš Michlovský, CSc. Hibernal pozdní sběr 2007 Bronzová
Ing. Miloš Michlovský, CSc. Laurot pozdní sběr 2009 Stříbrná
Lacina Winery Lemberger 2009 Bronzová
Livi, spol. s r.o. Hibernal, výběr z hroznů 2009 Stříbrná
Málek Stanislav Veltlínské zelené, pozdní sběr 2009 Bronzová
Málek Stanislav Pálava, výběr z hroznů 2009 Bronzová
MEGA Production a.s. - Marcus Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2009 Bronzová
Petr Skoupil Winery Modry Portugal, pozdní sběr 2009 Bronzová
Petr Skoupil Winery Pálava, pozdní sběr 2010 Bronzová
Petr Skoupil Winery Sauvignon, pozdní sběr 2010 Zlatá
Petr Skoupil Winery Veltlínské zelené, kabinetní víno 2010 Stříbrná
Petr Skoupil Winery Ryzlink vlašský, kabinetní víno 2010 Bronzová
Petr Skoupil Winery Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2010 Stříbrná
Petr Skoupil Winery Frankovka, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Petr Skoupil Winery Müller Thurgau, kabinet 2010 Bronzová
Petr Skoupil Winery Dornfelder, pozdní sběr 2009 Bronzová
Šebesta Martin Ryzlink vlašský, moravské zemské víno 2010 Stříbrná
Šebesta Martin Pinot Grand (Cuveé 55% Pinot gris, 45% Chardonnay) 2009 Bronzová
Sing Wine s.r.o. Veltlínské zelené, pozdní sběr 2010 Bronzová
Sing Wine s.r.o. Zweigeltrebe rose, jakostní víno 2010 Stříbrná
Sonberk a.s. Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2009 Zlatá
Spielberg CZ Ryzlink rýnský, výběr z hroznů 2009 Zlatá
Spielberg CZ Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Spielberg CZ Rulandské bílé, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Tetur Vladimír Irsai Oliver, kabinetní víno 2010 Bronzová
Velkobílovická vína Muškát moravsky, pozdní sběr 2009 Bronzová
Velkobílovická vína Zweigeltrebe, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Vinařství Josef Dufek Sauvignon, ledové víno 2010 Bronzová
Vinařství Josef Dufek Ryzlink rýnský, ledové víno 2010 Bronzová
Vinařství Josef Dufek Veltlínské zelené, pozdní sběr 2010 Zlatá
Vinařství Josef Dufek Modry Portugal, pozdní sběr 2009 Zlatá
Vinařství Líbal s.r.o. Tramín červený, výběr z hroznů 2009 Bronzová
Vinařství Líbal s.r.o. Sauvignon blanc VOC 2010 Velká zlatá
Vinařství Líbal s.r.o. Veltlínské zelené, slámové víno 2005 Stříbrná
Vinařství Pavlov, spol. s r.o. Rulandské bílé, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Vinařství Pavlov, spol. s r.o. Sauvignon, pozdní sběr 2009 Stříbrná
Vinařství Pavlov, spol. s r.o. Chardonnay, pozdní sběr 2009 Bronzová
Vinařství U Kapličky Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2010 Bronzová
Vinařství U Kapličky Pálava, výběr z hroznů 2010 Bronzová
Vinařství U Kapličky Rulandské šedé, pozdní sběr 2010 Bronzová
Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Tramín červený, pozdní sběr 2010 Bronzová
Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Ryzlink vlašský, jakostní víno 2010 Bronzová
Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Veltlínské zelené, pozdní sběr 2010 Bronzová
Vinařství Volařík Veltlínské zelené, pozdní sběr 2010 Stříbrná
Vinařství Volařík Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2010 Bronzová
Vinné sklepy Valtice, a.s. Sylvánské zelené, pozdní sběr 2010 Stříbrná
Vinné sklepy Valtice, a.s. Neuburské, pozdní sběr 2010 Stříbrná
Vinné sklepy Valtice, a.s. Neuburské, výběr z hroznů 2009 Bronzová
Vinné sklepy Valtice, a.s. Müller Thurgau, výběr z hroznů 2010 Bronzová
Vinné sklepy Valtice, a.s. Veltlínské zelené, pozdní sběr 2009 Bronzová
Vinné sklepy Valtice, a.s. Veltlínské zelené, výběr z hroznů 2009 Stříbrná
Vinné sklepy Valtice, a.s. Ryzlink vlašský, pozdní sběr 2009 Bronzová
VÍNO Mikulov, spol. s r.o. Rulandské bílé, pozdní sběr 2009 Stříbrná
VINO Mikulov, spol. s r.o. Sauvignon, pozdní sběr 2009 Bronzová
VINOFOL s.r.o. Sauvignon 2009 Bronzová
VINOFOL s.r.o. Rulandské šedé 2010 Bronzová
VINOFOL s.r.o. Veltlínské zelené 2009 Bronzová
VINOFOL s.r.o. Ryzlink rýnský 2009 Bronzová
VINOFOL s.r.o. Cabernet Sauvignon 2009 Bronzová
Vinselekt Michlovský a.s. Ryzlink rýnský, výběr z hroznů 2009 Bronzová
Vinselekt Michlovský a.s. Rulandské modré, výběr z hroznů 2005 Bronzová
Vinselekt Michlovský a.s. Ryzlink vlašský, výběr z hroznů 2009 Stříbrná
Winery Baloun Aurelius 2010 Bronzová
Winery Baloun Chardonnay 2010 Stříbrná
Winery Baloun Tramín červený 2010 Bronzová
Winery Baloun Ryzlink rýnský 2010 Bronzová
Winery Baloun Rulandské šedé 2010 Bronzová
ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Ryzlink rýnský, ledové víno 2009 Stříbrná
ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Tramín červený, výběr z bobulí 2009 Stříbrná
ZNOVÍN ZNOJMO a.s. Sekt Charles Sealsfield brut 2008 Bronzová