Příchozí se mohou těšit na zajímavý koktejl scénického čtení z jejích posledních knih. „Projekt S vínem nad knihou vznikl ve spolupráci s mým dobrým kamarádem Radkem Sedláčkem. Pořádá pravidelně ochutnávky svých vín a protože jsme se shodli, že kniha a víno k sobě tak nějak patří, rozhodli jsme se tenhle kulturní počin zorganizovat. Četba bude tedy proložená ochutnávkou kvalitních vín z kurdějovského vinařství Sedláček," prozrazuje 
k úterní akci Harasimová.

Vše navíc hudebně doprovodí trio hostů – herečka a zpěvačka Jitka Jackuliak, zpěvačka Eva Brocklová a zpěvák, kytarista a učitel hudby Radim Černý.

Přestože podle autorky mnoho lidí v dnešní době vyhledává elektronickou zábavu, tak stále se mezi nimi najde i spousta čtenářů. „Vycházím z informací od knihoven, které při besedách a autorských čteních navštěvuji. Doba je však rychlá a určitě není od věci lidem nabídnout
i kul­turní akce, které knihy kombinují s jinými lákadly. Ať už je to víno, hudba anebo něco jiného," nechává se slyšet rodačka z moravskoslezského Krnova, která napsala a vydala již deset knih.

Mezi nimi například Nejkrásnější dar, Miriam, Bolest lásky nebo Růže a slzy, Vražedná vášeň či Sametová kůže, která se dokonce stala předlohou pro filmové zpracování. „Společně s produkční agenturou pracuji na scénáři. Je to rozhodně běh na delší trať, ale postupně se suneme kupředu a já se velmi těším, až tahle práce přinese plody," uvádí spisovatelka.

Její nový román s názvem Pouta z pavučin vyjde poslední únorový den. „Jedná se 
o další detektivní příběh s milostně – erotickou zápletkou. Čtenářům nabídne napětí, erotiku, lásku, ale i humorné situace," prozrazuje žena, která se chce zapojit do akce Celé Česko čte dětem a nadále pracuje na dalších románech.