Loni oslovil kolem tří tisíc lidí, kteří se na Velkopavlovické vinobraní přijeli podívat. Letos by jich mohlo být ještě víc,“ věří produkční Roman Veverka.
Dvoudenní slavnosti zahájí dnes v osm hodin večer mužácké sbory. O hodinu později zahraje Hradišťan s Jiřím Pavlicou a bubenickým orchestrem Jumping Drums. ve třiadvacet hodin bude zábava pokračovat besedou u cimbálu s břeclavskou Vŕzgňou.

Sobotní dopoledne bude v areálu za sokolovnou patřit dětským folklórním souborům. U lisu zahraje od půl druhé cimbálová muzika Vojara. Po slavnostním zahájení vinobraní vyjde ve tři hodiny průvod městem. V 16 hodin bude místní chasa a ochotníci zarážet horu. Návštěvníci se moh〜ou těšit i na lidového vypravěče strýce Tondu Vávru. Po 19. hodině vystoupí písničkář Pepa Nos.
Na slavnostech zahrají také dechové hudby Večerka a Horenka a cimbálové muziky Primáš, Vojara a Šmytec.

Pozvánka

Srdečně Vás zveme na tento víkend (31. srpen a 1. září) do Velkých Pavlovic, kde se uskuteční Velkopavlovické vinobraní 2007, slavnostipro celou rodinu. Program a více informací najdete na stránkách www.velkopavlovickevinobrani.cz (mj. HRADIŠŤAN spolu s JUMPING DRUMS, regionální folklórní soubory, hry a soutěže pro děti, Pepa NOS, ANNA K a mnoho jiného)

Návštěvnost na této akci se pohybovala v loňském roce okolo 3 000 lidí a pro tento rok očekáváme ještě větší zájem (vždyť loni se uskutečnil druhý obnovený ročník s takto rozsáhlým programem). Slavnosti jsou jistě lákadlem pro diváky ze všech koutů naší republiky a s rostoucím turistickým zájmem o vinařskou turistiku (a zázemím města i okolí) se dá očekávat větší návštěva i ze vzálenějších míst.