Loňské vítězství v kategorii seniorské posádky roku si zopakovala dvojice lehkovážných veslařů Dukly Praha Miroslav Vraštil a Jiří Šimánek. V Bělehradě na MS přivezli sice neoblíbenou bramboru, ale také získali kvalifikační místo pro OH v Paříži.Veslování samozřejmě žije také současnou mládeží a v anketě následovalo ocenění mladých juniorských posádek, kde v osmiveslici vesloval břeclavský Alex Novák. Tato posádka byla vyhlášena jako třetí nejlepší a v sezóně brala senzační zlato z MEJ ve Francouzském Brive de la Gaillarde a na MSJ v Paříži skončili pátí. 

Dále se vyhodnocovali nejlepší veslaři v Beach sprintech, což je nová olympijská disciplína a zde kralovali naši svěřenci. Aleš Suský zvítězil za své celoroční výkony a hlavně za stříbro na ME ve Fracii. Na druhém místě byla Lucie Heranová z Olympu Praha a třetí pozici bral náš talentovaný dorostenec Lukáš Kašík který suverénně zvítězil ve všech domácích závodech včetně MČR a na mezinárodních závodech Coupe de la Jeunesse v Italském Donoraticu skončil na stříbrné pozici. 

Veslařský víceboj v Pardubické Enteria aréně 

Pro žactvo a dorost se o víkendu pořádal v pardubické hokejové Enteria aréně veslařský víceboj, který se skládal ze tří disciplín. Skákání v pytli 50 metrů, člunkový běh - 500 metrů a veslování na trenažéru Concept II - 500 metrů.

Polovina našich žáků zde startovala poprvé a náramně si to společně užili a odvezli cennou zkušenost.

V kategorii elévové vybojoval druhé místo Marek Císař a od třetího místa dělily 0,3 vteřiny čtvrtého Aleše Kříže. Další stříbro získala bojovnice Hanka Lipková v kategorii žaček 11 let. V chlapcích dvanáctiletých si vybojoval těsné čtvrté místo Filip Císař, Samuel Ruska skončil osmnáctý, Marek Gruber na 29 místě a Adam Kovařík na 32 místě. V žačkách starších skončila zkušená Tereza Trojanová na dvanácté pozici a svůj premiérový závod zde absolvovala i Bára Michalicová jež skončila na 28 pozici. 

Premiéru si zde odbyl také žák ročníku 2013 Vojta Gigerich, který po statečném boji skončil na osmé pozici. V silné konkurenci žáků starších jsme zde měli čtyřnásobné zastoupení s následujícími výsledky: Tobiáš Trepáč 26. místo, Tobiáš Drajna 30.místo, Oliver Ryšavý 33.místo a Hugo Grée 35.místo. V dorostencích skončil Tomáš Válek na čtrnácté pozici před patnáctým Tomášem Bartolčicem