„Po skončení druhé řady SuperStar jsem na sobě pracoval. Posunul jsem se o dost značný kus a chtěl jsem zkusit, jestli se to odrazí na výsledku. Protože tato soutěž je příležitostí, jak se zviditelnit,“ vysvětluje důvod svého reparátu pětadvacetiletý zpěvák.

Po svém prvním neúspěchu začal jezdit na hodiny zpěvu k Eduardu Klezlovi, který byl jedním z porotců. A daleko více vystupoval se svou kapelou Jen pro ten dnešní den band.

Druhý pokus prosadit se mu také nevyšel. Opět skončil v semifinále. „Doufal jsem, že to dopadne lépe, a to na základě předchozích českých i slovenských řad. Ale letos se sešli kvalitní zpěváci, takže šance opravdu nebyla. Sleduji současnou scénu a troufám si tvrdit, že ve věkovém rozpětí patnáct až třicet let v Česku moc takto kvalitních zpěváků není,“ je si vědom silné konkurence.

Jak ale dodává, už postup mezi čtyřiadvacet nejlepších pro něj byla výhra.

„Jsem proti většině účinkujících ve výhodě, že už mám zkušenosti a mám toho i docela dost za sebou. Nespadl jsem úplně dolů, to je pro mě dobré. Budu dělat to co předtím, zpívat a hrát. Určitě nás to ještě víc nakopne, protože předpokládám, že nějaké příležitosti se objeví. Něco se už rýsuje,“ neztrácí optimismus.

Je také přesvědčený, že se lidem líbil. Denně mu totiž chodí kladné ohlasy.

„Řeknu to otevřeně, moje medializace nebyla žádná. Spoléhal jsem, že přijde později, ale když nebyla ani po odzpívání v semifinálovém kole, tak jsem věděl, že je zle. Mám pocit, že v tomto projektu se víc než kdy předtím vybrali favoriti, kteří budou zajímavým produktem, který se prodá nejlíp,“ přiznává s tím, že takto byl ale projekt napsaný.

V dalších řadách už jej podle jeho slov neuvidíme. Chce se věnovat kapele, aby se jednou mohl zpěvem naplno živit.