Měla pravdu. A zároveň byla její prognóza skromná. Dívka se na vrcholné akci, ve stále netradiční disciplíně, vrhla do tří kategorií: Trick ladder, 1A Junior a Women´s division. Největší úspěch zažila Kamenská hned v první z nich. Mezi startujícími byla jedinou zástupkyní něžného pohlaví.

Opřít se mohla o důkladnou přípravu, díky níž se při předvádění triků vyvarovala chyb a zůstala ve hře nejdéle ze všech. Vyhrála.

V rukou pak třímala pohár, zlatou medaili a na duši ji hřál titul evropské mistryně.

Také kategorie 1A Junior byla otevřená jak pro muže tak ženy. Věkovým limitem je však osmnáctý rok. Soutěžící mají na předvedení triků dvě minuty, kdy ve volné sestavě ukazují, co všechno umí. Kromě preciznosti porota hodnotí také náročnost, volbu hudby, práci s tělem a umění předvést show.

Zatímco v předchozí kategorii Kamenská zazářila, tentokrát se malého zaváhání nevyvarovala. Obsadila třináctou pozici.

Chuť si spravila při startu ve Women´s division, v níž se představily pouze ženy bez omezení věku. Byla mezi nimi řada zvučných jmen a zkušených yoyerek. Kamenská byla nejmladší a také nejméně zkušená. Ovšem nezaváhala.

Výrazná podpora českých fanoušků a rozvaha ji pomohly ke stupni vítězů, kde se srovnala se dvěma polskými reprezentantkami a získala stříbro. O motivaci má postaráno i dále. Razí postoj: „Chci yoyování rozšířit co nejvíce. Ať nesedíme jen u počítače."