Ta nahradí neziskové sdružení Liechtenstein Area Agency, které se o programy na Lichtenštejnských stezkách dosud staralo. „Pro tento rok žádnou zásadní novinku neplánujeme. Hlavně chceme udržet vysokou laťku, kterou nastavil pan Hynek se svou agenturou. Až později si budeme dávat vyšší cíle," uvedl ředitel Terezy Dymo Piškula.

Tereza na jaře převezme dohled i nad tradičním otevíráním Lichtenštejnských stezek. Zavedená akce je plánovaná na sobotu 21. května. „Věříme, že návštěvníci nepoznají rozdíl v tom, že akci pořádá jiná organizace. Měla by být v duchu předchozích ročníků," informoval Piškula. Na jarní zahájení sezony jezdí přes tisíc návštěvníků.

Bývalý manažer Lichtenštejnských stezek Petr Hynek je s řešením spokojený. „Jsme rádi, že tradice těchto akcí bude pokračovat dále a nezanikne. Teď je to na novém pořadateli," podotkl Hynek.

Liechtenstein Area Agency se rozhodla ukončit své aktivity na Lichtenštejnských stezkách v říjnu minulého roku. Vedl je k tomu nedostatek času, vyčerpání nápadů
a také špatný stav Lichtenštejnských stezek.