Ve čtvrtek v podvečer od osmnácti hodin pobaví návštěvníky pláže svými dovednostmi v žonglování Komedianti na Káře, kteří navíc zazpívají kramářské písně. Od devatenácti hodin vystřídá artisty Cimbálová muzika Slovácko mladší z Mikulčic. „Tentokrát si přivezou tanečníky z umělecké školy, kteří předvedou lidové tance," přiblížila náplň vystoupení folklorního uskupení produkční kempu Merkur Marcela Čáslavová.

V pátek od sedmi hodin večer zahraje na náměstíčku břeclavská kapela The Teachers.

V sobotu si na své přijdou kromě dospělých i děti. Pro nejmenší návštěvníky kempu je připravené vystoupení Inky Rybové, starším se zase od devíti hodin večer představí travesti skupina Hanky Panky v novém složení. „Denně mimo sobotu se mohou těšit děti i dospělí na animační programy. Sportovní vyžití jako stretching, power walking, pétanque a volejbal, rodinné hry s názvem Merkuriáda, Piráti z Merkuru či Indiánské mini disko jsou připravené pod vedením zkušených animátorů Miloše a Simony. Zapojit se může každý, máme nachystané drobné odměny," připomněla pravidelnou část programu Čáslavová.

Na všechny akce se zájemci dostanou po zakoupení vstupenky do kempu. Dospělí za jednodenní vstup zaplatí padesát, děti třicet korun, po sedmnácté hodině jsou lístky 
o deset korun levnější.

VÁCLAV PETRŮ