„Opět se rozjíždí i Kladivo na čarodějnice, ale já mám teď jiné nasmlouvané práce, proto bych měl opět naskočit až po Novém roce. A ještě by se měl opět opakovat Šachmat, takže práce je naštěstí až nad hlavu,“ říká vítěz X Factoru.

Rock v Besedě s Jiřím Zonygou, Petrem Kolářem a Petrem Šiškou.

Muzikály ho baví. „Strašně mě chytila role La Hireho v Johance z Arku. Tím žiju. Nikdy jsem nebyl herec, spadl jsem do toho v pětačtyřiceti a totálně mě to uneslo. Řvu naplno, prskám na lidi v první řadě, jsem naštvaný i vyznávám lásku naplno,“ přiznává.

Stále ale zůstává zejména rockerem, který nejradši hraje živě s kapelou Seven. S ní také začne brzy připravovat novou desku. Jednu z písniček, která by se na albu měla objevit, zahrál i v sobotu na koncertě ve Staré Břeclavi.

„Už jsem se domluvil i na duetu s Martou Jandovou. Byli jsme spolu na jedné akci a mně se s Die Happy vždycky strašně líbila, tak jsem ji oslovil. Souhlasila. Nebylo by špatné, kdyby nám složil písničku její otec, Petr Janda. Ale možná to nedopadne a budeme zpívat moji nebo Honzovu věc. Každopádně to bude bigbít, žádný ploužák, protože Marta je dračice,“ směje se břeclavský muzikant.