„Už to vypadá tak, že letošní léto budu mít doopravdy prázdniny. Po dva předchozí roky tomu totiž tak nebylo. Připravovali jsme v Praze dva muzikály, v nichž jsem účinkoval. A to Johanku z Arku a Robina Hooda,“ osvětluje Zonyga, proč je pro něj letošní léto výjimečné.

Jak dodává, čeká jej „pouze“ několik koncertů. „Zítra zahraji v kempu Deštná u Slušovic. Lidi na Břeclavsku ale, doufám, potěším taky. A to už v úterý, kdy se představím v Sedleci na akci Poetické léto se sedleckými víny. Od čtyř hodin odpoledne zazpívám s cimbálkou a Notečkou z Charvátské Nové Vsi. No a od půl šesté do sedmi tam budu mít koncert se svojí kapelou,“ láká zájemce šestačtyřicetiletý hudebník.

Ten také záhy podotýká, že kromě koncertů chce v létě stihnout i dokončovací práce k připravované desce. „Máme trošku problémy se studiem, ale už bychom měli cédéčko co nevidět začít točit. Doufám, že na podzim vyjde. Materiál na desku máme, dokonce se nám podařilo i něco nahrát, ale pořád je toho ještě málo,“ poukazuje na drobné resty sympatický Zonyga.

Ten také záhy fanoušky uklidňuje, že si přes prázdniny najde čas i na odpočinek v pravém slova smyslu.

„Jestli ale vyrazím na dovolenou s rodinou, ještě nevím. Neplánuji to. Pokud budu mít rázem v diáři volno, skočíme do auta a někam vyrazíme,“ usmívá se zpěvák, kterého v září čekají přípravy na nový muzikál v pražském divadle Hybernia. „Chystáme Lucrezii Borgia,“ prozradil.